Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia zakupu perfum 33 ml marki ForYou otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

 

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

 

Termin wysyłki wynika z dostępności perfum 33 ml ForYou i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

 

Dostępność perfum 33 ml ForYou

 

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy perfumy 33 ml ForYou mogą zostać przez nas wysłane - od 24 godzin do kilku, czasami nawet kilkunastu dni (w przypadku perfum trudno dostępnych). Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie perfumyforyou.com odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy perfum 33 ml się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę perfum alternatywnych, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

 

Forma płatności

 

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

Płatność przy odbiorze - najszybsza forma płatności, umożliwiająca natychmiastową realizację zamówienia. Należy pamiętać, że jest ona również obciążona dodatkowymi kosztami dostawy.

» formy płatności 

 

Forma dostawy perfum 33 ml

 

Firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl